פלטפורמת Discover Next

לקריאת ברושור כללי על מכשירי דיסקבר נקסט לחצו כאן

צלילים…מילים…משמעות

הפלטפורמה החדשה ביותר של חברת יוניטרון. יוניטרון מטמיעה בפלטפורמה זו מעל 10 שנות ניסיון בבינה מלאכותית (באמצעות למידת מכונה) וטכנולוגיות חדישות כדי לשפר לא רק את הבנת הדיבור אלא גם הבנת המשמעות והרגש שמאחורי המילים. כל זה בשיחות מכל הסוגים – אחד על אחד, בקבוצה קטנה או גדולה, בשקט, מעט או הרבה רעש ועכשיו גם בשיחות טלפון דרך בלוטות’ (Bluetooth). מכשירי Discover Next מגיעים לשיאים חדשים של קישוריות עם קליטת שיחות טלפון, מוסיקה ואודיו לשתי האוזניים בצורה “hands-free”. כל זה עבור בעלי טלפונים מסוג אנדרואיד ואייפון וללא צורך באביזרים נוספים.

בפלטפורמת Discover Next שלוש סדרות: DX Moxi, DX Stride ו-DX Insera:

DX Moxi
מכשירים מסוג רמקול בתעלה, ניתנים להתאמה עם טיפ סטנדרטי או מבנה מותאם אישית. בסדרה שלושה דגמים, שניים נטענים (אחד מהם עם טלקוייל) ואחד עם סוללה 312.

DX Stride
מכשירי BTE מאחורי האוזן, ניתנים להתאמה עם צינורית דקה או סטנדרטית. בסדרה שני דגמים, אחד נטען ואחד עם סוללה 312 וטלקוייל.

DX Insera
מכשירים תוך-אוזניים, כולל דגם אחד עם סוללה 312 וקישוריות מלאה והשני מכשיר קטן במיוחד ללא קישוריות עם סוללה 10.

בשלוש הסדרות:
בעיצוב זוכה הפרסים  של יוניטרון, מכשירים אלו מאפשרים נוחות מיטבית מהרגע הראשון, איכות צליל משופרת ואת האפשרות להיות מחוברים בכל רגע מכל מקום*. הטכנולוגיה המתקדמת של פלטפורמת דיסקבר נקסט מוטמעת בכל דגמי המכשירים, בתלות ברמת המכשירים שהותאמה. עם מכשירי DX Moxi, DX Stride ו-DX Insera של Discover Next צפויה לכם חווית האזנה מיטבית.

*בכל הדגמים חוץ מה-DX Insera 10A Omni.

טכנולוגיית ה- SoundCore הופכת שיחות למהנות יותר בעבור המשתמשים. היא מורכבת מתכונות המאפשרות זאת:

SoundNav 3.0
מנגנון המזהה ומסווג צלילים סביבתיים, עם דגש על שיחות ודיבור, ובוחר באופן אוטומטי בתכנית המתאימה או בשילוב בין תכניות.

MediaNav
מנגנון המסווג אודיו המוזרם למכשירים באופן ישיר דרך חיבור Bluetooth לפי סוג הסיגנל – מוסיקה או דיבור – על מנת לתת איכות אופטימלית לכל קול וצליל

Sound Conductor
טכנולוגיה מהפכנית המאזנת בין 3 מרכיבים כדי להבטיח חוויית שמיעה טבעית ביותר: הדגשת דיבור, הפחתת רעש וכיווניות

SpeechPro
חוויית הבנת דיבור ותפיסה מרחבית מצוינת בסביבות שקטות ורועשות

Spatial Awareness
מנגנון המספק חוויה טבעית של מודעות למיקום הצליל במרחב עם מאמץ מופחת מצידו של המשתמש

Soft Speech Lift
מאפשרת הבנה משופרת של קולות דיבור שקטים במיוחד בסביבות שקטות.

Spectral Speech
מערכת חדשה המשפרת את הבנת הדיבור בסביבות מאתגרות במיוחד

הסביבות האוטומטיות של SoundNav 3.0
פלטפורמת Discover Next מזהה 7 סביבות שמע שונות ו-2 מצבי הזרמת אודיו ישיר באופן אוטומטי. המערכת מייצרת מעל 3,700 שילובים בין התכונות כדי לאפשר חוויית השמיעה האיכותית והמהנה ביותר:

נוחות ומודעות – סביבות ללא דיבור

סביבה שקטה – 
מותאמת לשמיעה בסביבה הכוללת רעש חלש וקבוע, כמו רעש של מאוורר-מחשב בחדר שבו המשתמש קורא ספר. זוהי הסביבה הקלה ביותר.

סביבה רועשת –
מותאמת לשמיעה בסביבה הכוללת רעש בינוני עד חזק וקבוע, כמו הרעש שחווה משתמש שעומד בכביש. 

להבין שיחות ודיבור –
רעש רקע מתקיים על רצף של אפשרויות המשתנות משיחה לשיחה ולעתים מרגע לרגע. הגישה הרב-ממדית של טכנולוגיית ה-SoundNav 3.0 של Discover Next מאפשרת למשתמש להתנהל בהצלחה בסביבות המשתנות של היום יום. המנגנון עובר בין 4 הסביבות האוטומטיות השונות המתאימות לשיחה על רקע רועש או שקט ומתאים עצמו לפי הצרכים המתעוררים בכל שיחה ושיחה. 

דיבור בסביבה שקטה –
מותאמת לשיחה המתנהלת על רקע שקט. למשל, משתמש שיושב באזור שקט של מסעדה ואוכל ארוחה שקטה עם אדם נוסף. 

דיבור בקבוצה קטנה – 
מותאמת לסביבה הכוללת שיחה כשברקע קיימות שיחות נוספות. למשל, אם לאותו אזור שקט במסעדה יצטרף שולחן נוסף של סועדים.  

דיבור בקבוצה גדולה – 
מותאמת לסביבה הכוללת שיחה אשר מתקיימת עם מספר אנשים במקביל. למשל, אם לשולחן של הזוג הצטרפו כעת אנשים נוספים וכולם משוחחים בעת ובעונה אחת. 

דיבור על רקע רעש – מותאמת לשיחה אשר מתנהלת כאשר ברקע קיים רעש. למשל, אם מחוץ למסעדה החלה תנועת רכבים רועשת. 

ליהנות ממוזיקה – 
מוזיקה נוצרה כדי שנהנה ממנה. מכשירי השמיעה המתמקדים בדיבור ומנחיתים רעשים עלולים לפגוע בחוויית ההנאה ממוזיקה. מערכת ה- SoundNav 3.0 מסוגלת לזהות מוזיקה, להגבירה באופן שמתאים לכל משתמש, להנגיש  אותה למשתמש באופן נפרד משאר הסיגנל ולאפשר הנאה ממוזיקה – אינסטרומנטלית או כזאת המכילה שירה. 

תכניות ידניות 

מכונית/מטוס – תכנית המאפשרת שיפור של השמיעה בסביבה של כלי רכב/מטוס.  

דיבור ברכב – סביבה זו, בה יש רעש המופק ממנוע, ובמסגרתה הדיבור מגיע ממגוון כיוונים, עלולה להיות מאתגרת במיוחד עבור המשתמשים במכשירי שמיעה. 

בית תפילה – עבור משתמשים אשר מבקרים בבתי תפילה. סביבות אלה הן סביבות מהדהדות, אשר מקשות על ניהול שיחה ו/או הקשבה לאחר. 

תכונות נוספות 

דחיסת תדרים
תכונה מובילה וחשובה למשתמשים בעלי ירידות שמיעה חמורות עד עמוקות או ירידות הפוגעות משמעותית בקליטת צלילים בטונים גבוהים. מנגנון דחיסת תדרים מאפשר הבנת דיבור אופטימלית גם בתדרים הנמצאים מחוץ לטווח השמיעה של המשתמש ע”י הנמכת צלילים מהאזורים הפגועים ביותר ודחיסתם אל טווחי התדרים אותם שומע המשתמש טוב יותר.

Personalized Spatial Awareness –
 מחזיר מידע המאפשר מיקום צליל במרחב בסביבה שקטה. המנגנון ניתן להגדרה ע”ב מאפיינים אישיים של מבנה האוזן של המשתמש. 

Speech Zone 2 – 
מנגנון לשמיעת דיבור ב-360 מעלות. מכשירי השמיעה משתמשים בתכונת הכיווניות כדי להתמקד במקור צליל מסוים, כאשר הסביבה רועשת והדיבור לא מגיע מקדמת המשתמש.  

Antishock 2 – 
מנגנון למניעת חוסר נוחות בעת חשיפה לרעשים עוצמתיים ופתאומיים. 

Wind Control – 
החלשת ההגברה בערוצי שמע בהם מזוהים רעשי רוח. 

Natural Sound Balance – 
מניעת עיוותים הנגרמים כתוצאה מצלילים החודרים לתעלת השמע בהתאמות פתוחות. 

Pinna Effect – 
חווית שמיעה המשחזרת את האקוסטיקה הטבעית של אפרכסת האוזן. 

Binaural Phone
הזרמה אלחוטית של סיגנל הדיבור בשיחה עם טלפון קווי או סלולארי ממכשיר שמיעה אחד לשני, ליצירת איזון בשיחת הטלפון ללא צורך באמצעי עזר נוספים. התוכנית יכולה להיות ידנית או מופעלת אוטומטית בעת קירוב מכשיר הטלפון אל מכשיר השמיעה. 

DuoLink – 
תכונה אשר מאפשרת לכל שינוי שנעשה על מכשיר שמיעה אחד (החלפת תכנית, שינוי עוצמה וכו’) להתרחש במקביל גם במכשיר השמיעה השני, ובכך לשמור על איזון בחווית השמיעה. 

MyMusic – 
מנגנון המאפשר הקשבה למוזיקה בשני מכשירי השמיעה ובאחת מששה סגנונות  אפשריים, במטרה לספק חווית האזנה המותאמת לסגנון המוזיקה המועדף על המשתמש. 

Tinnitus Masker –
מנגנון למיסוך הטנטון המפיק צליל בטווח רחב (ומספק כלי להקלה זמנית על המשתמש הסובל מטנטון או לניהול הטנטון) כחלק מטיפול או באופן שגרתי. 

Automatic Adaptation Manager – 
מעבר הדרגתי מהגברה התחלתית להגברה הרצויה כדי לספק חווית הסתגלות חיובית למשתמשים חדשים. 

 אביזרי העזר שמתאימים לטכנולוגיית Discover Next

TV Connector
מאפשר שמיעה טובה יותר של מגוון מקורות שמע כגון טלוויזיה, מחשב נייד, מערכת סטראו ועוד. ה-TV Connector החדשני מתחבר באופן אלחוטי וישיר למכשירי השמיעה ומאפשר למשתמשים ליהנות מאיכות שמע מצוינת ללא השפעה על עוצמת ההאזנה עבור צופים/מאזינים אחרים. חווית ההאזנה בסטריאו מתאפשרת באמצעות שליחת הסיגנל לשני מכשירי השמיעה. במכשירי Discover Next ניתן גם לצמד שני אביזרי TV Connector למכשירי השמיעה.

Partner Mic –
משפר את הבנת הנאמר בשיחה עם אדם אחד בסביבה רועשת או במרחק מן הדובר. הדובר עונד את המיקרופון שמשדר ישירות אל מכשירי השמיעה של המאזין.

Remote Control –
שלט רחוק שמאפשר שליטה נוחה וקלה במכשירי השמיעה ללא מגע במכשירים עצמם. ניתן לשלוט על עוצמת השמע והעברה בין תוכניות באמצעות השלט הרחוק.

Roger –
ניתן להתמיע מקלטי רוג’ר ישירות במכשירי Discover Next אלחוטיים ולהנות משידור ממגוון משדרי Roger ישירות אל תוך מכשירי השמיעה (לינק למידע על רוג’ר באתר)

יישומון Remote Plus עם Insights ו-remote adjust –
כל מכשירי Discover Next האלחוטיים ניתנים לשליטה באמצעות היישומון Remote Plus. היישומון מאפשר למשתמש לשלוט על עוצמת הקול של מכשירי השמיעה, להעביר בין תוכניות שמע ולכוון גוון הצליל באמצעות ה-3-band equalizer. התכונות של Insights מאפשרות למשתמשים לדרג את חוויות ההאזנה שלהם, לשלוח משוב לקלינאי התקשורת ולקבל כיוונים הניתנים להתמעה במכשירי השמיעה מכל מקום. עוד ביישומון “מדריך אישי” שנותן טיפים ולינקים לסרטונים המדריכים את המשתמשים בשימוש נכון ומועיל במכשירי השמיעה.

Discover Next – לשמוע ולהבין מעבר למילים. התכוננו לאהוב את החוויה.

רקע