פלטפורמת Belong

פלטפורמת בילונג

הפלטפורמה כוללת 8 סדרות של מכשירי שמיעה:

Audeo B

Cros B

Bolero B

Sky B

Virto B

Cros B

Naida B

+Vitus

טבלת השוואה בין הדגמים של פלטפורמת Belong

לצפיה בטבלה לחצו כאן

מאפייני הפלטפורמה

מאפייני הפלטפורמה החדשה כוללים שורה של טכנולוגיות חדשניות המתמקדות ביצירת האזנה נוחה ותפעול פשוט וקל. לא משנה היכן אתם נמצאים, אתם יכולים לסמוך על מכשירי השמיעה שלכם שיעשו את העבודה באופן אוטומטי ואופטימלי עבורכם. פלטפורמה זו לוקחת את טכנולוגיית החישה האוטומטית הייחודית (AutoSense OS) צעד אחד קדימה ומאפשרת חווית האזנה קלה בכל מקום אליו תלכו. מערכת הפעלה AutoSense OS הינה חוד החנית של חברת פונאק ובפלטפורמת Belong היא משופרת עוד יותר עם תכונות כגון דחיסת תדרים אדפטיבית SoundRecover2 ומאפשרת תפקוד שמיעתי מיטבי ביומיום. הפעולה האוטומטית שלה, מעניקה למשתמש שמיעה ללא מאמץ וללא צורך ללחוץ על כפתורים או לעבור בין תכניות. בנוסף, לראשונה מוצעים מכשירי שמיעה נטענים המשלבים ביצועים גבוהים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם טכנולוגיית סוללה פורצת דרך. Audeo B- R המכשיר היחיד בעולם בעל סוללת ליתיום יון מובנית המספיקה ל 24 שעות שמיעה רצופות בטעינה אחת פשוטה. כל הדגמים בסדרה Audeo B בעלי עמידות גבוהה במיוחד בפני אבק ומים (IP-68).

אחד מדגמי הסדרה הוא Audeo B Direct – עם קישוריות מובנית לכל טלפון סלולרי דרך BlueTooth , ללא צורך באביזרי עזר.

מכשירי השמיעה המתאימים את עצמם אוטומטית לכל צליל וקול – מערכת הפעלה AutoSense OS

מערכת הפעלה AutoSense OS, מערכת חישה אוטומטית משופרת להתמודדות עם מורכבות של צלילים יומיומיים. החישה האוטומטית ייעודית להבנת דיבור מקסימלית, איכות צליל גבוהה והאזנה נוחה. המערכת מאפשרת תפעול אוטומטי של מכשיר שמיעה, ללא צורך להתעסק בכפתור ותכניות ידניות ומבטיחה את ביצועי השמיעה הטובים ביותר, כל הזמן. המערכת מנתחת את הקולות בסביבה כל 0.4 שניות ויכולה לזהות אם אתם במסעדה, במכונית, בקונצרט או בבית. אין מדובר במעבר פשוט בין תכניות אלא בשינויים הדרגתיים ואדפטיביים בהתאם לסביבה המשתנה.

שמיעה טובה יותר בעת האזנה ברכב/במכונית

37% פחות מאמץ באמצעות הפחתת הרעש ברכב ויצירת סביבת האזנה יציבה המאפשרת תקשורת קלה, לעומת טכנולוגיות קודמות. במהלך נסיעה ברכב, בין אם יש רעש או שקט ובין אם מאזינים לדיבור או לרדיו, מערכת החישה האוטומטית מזהה את הסביבה הספציפית ומתאימה תכנית הגברה שתתרום להבנה מקסימלית או לנוחות מירבית.

הבנת דיבור טובה יותר על רקע רעש חזק

כאשר זוג מכשירי השמיעה מזהים רעש סביבתי חזק הם פותחים יחד אלומה צרה, אשר מתמקדת בקול יחיד בסביבה רועשת. תכונה זו מכונהAuto StereoZoom . מנגנון StereoZoom אדפטיבי, המתמודד גם עם מקורות רעש בתנועה ואסימטריים. כלומר, מעבר להפחתת הרעשים הנמצאים  מאחורי המאזין, ניתן גם להפחית רעשים מהצדדים וליצור הבנת דיבור טובה יותר, עד 60% שיפור, על רקע רעש חזק.

שמיעה טובה יותר של מוזיקה

מכשירי Belong  דורגו במקום הראשון באיכות צלילי המוזיקה בהשוואה למתחרים. המצב האוטומטי של המכשיר מאפשר חווית מוזיקה עשירה ושיפור באיכות המוזיקה. מערכת החישה האוטומטית מזהה מוזיקה ומתאימה תכנית הגברה המציעה חוויית מוסיקה מלאה ועשירה והאזנה מהנה ממוזיקה. הפעלת תכנית המוזיקה היא אוטומטית, ללא צורך במעבר ידני לתכנית ייעודית.

שמיעה נוחה יותר בסביבות עם הדהוד

תכנית אוטומטית אשר מפחיתה את ההפרעה של הדהוד והופכת את ההאזנה בסביבות מהדהדות, כגון מבני ציבור גדולים, לנוחה יותר. כאשר מערכת החישה האוטומטית מבחינה בסביבה מהדהדת, היא מזהה את התדר של כל הדהוד ומתאימה את ההגברה, כך שנוצר פחות עייוות והדיבור הופך נוח יותר.

הבנת דיבור ב’360

מכשיר השמיעה מזהה אוטומטית את הכיוון של הדיבור, מתמקד בו, משדר את הדיבור למכשיר השני ומביא לשיפור בהבנת הדיבור על רקע רעש ללא צורך להפנות את הפנים לכיוון הדובר. גם כאשר עוצמת הרעש חזקה יותר מעוצמת הדיבור ניתן להשיג הבנת דיבור טובה מאוד.

שמיעה טובה יותר של צלילים חלשים

10% שיפור בהבנת דיבור חלש, לעומת טכנולוגיות קודמות.

פירוט של תכונות שמאפשרת קישוריות בין המכשירים:

ייחודי לפונאק, הקישוריות בין המכשירים (Binaural VoiceStream Technology), היכולת של המכשירים לתקשר זה עם זה כמערכת אחת, טכנולוגיה מהפכנית שמאפשרת מענה טוב יותר באופן משמעותי להבנת דיבור בסביבות רועשות.

Acoustic Phone

תכנית ידנית או אוטומטית, שבה משודר אות הדיבור מהטלפון אל שני מכשירי השמיעה. בזמן השיחה, המשתמש מחזיק את שפופרת הטלפון ליד אחת האוזניים, ואותו המכשיר משדר את הדיבור למכשיר השמיעה שבאוזן הנגדית. תכונה זו משפרת מאוד את איכות השמיעה בטלפון, גם בסביבות רועשות. כמובן שתכונה זו מתאפשרת אך ורק בהתאמתם של זוג מכשירי שמיעה.

QuickSync

תכונה נוספת אשר משפרת את נוחיות המשתמש ומתאפשרת בזכות הקישוריות האלחוטית שבין המכשירים. מאפשרת שליטה ידנית בשני מכשירי השמיעה באמצעות לחיצה על הכפתורים שבאחד מהם בלבד. כאשר המשתמש לוחץ על כפתור התוכניות או משנה את העוצמה באחד המכשירים, מכשיר השמיעה באוזן הנגדית מושפע גם הוא באופן אוטומטי, ללא צורך בלחיצה ישירה.

המכשירים מסוגלים לתקשר עם אביזרי עזר בטכנולוגיה ייעודית באמצעות ComPilot II

אביזרי העזר מאפשרים שמיעה טובה יותר של מגוון מקורות שמע כגון טלפון, טלוויזיה, מחשב נייד, GPS ועוד. אביזר העזר נקרא ComPilot II  מתקשר בטכנולוגיית בלוטות’ עם אביזרי השמע השונים. במידה ומעוניינים להשתמש בו גם לצורך האזנה לטלוויזיה, ניתן לרכוש בסיס TV Link II  אשר ימוקם לצד הטלוויזיה וישמש גם כמטען לComPilot II. ניתן להשתמש ComPilot II בשילוב עם אביזר עזר בשם RemoteMic, שהוא למעשה מיקרופון קטן ואלחוטי שמוצמד לחולצת הדובר ומשדר באמצעות  בלוטות’ לComPilot II. זהו פתרון יעיל ביותר לסביבות רועשות, אם כי הוא איננו מהווה תחליף שווה ערך למערכת FM.

EasyCall II

EasyCall II מחבר באופן אלחוטי את מכשיר השמיעה עם/ל כל טלפון נייד בעל תכונת בלוטות’, ומזרים את השיחה ישירות לשני מכשירי השמיעה עבור איכות צליל מיטבית והבנת דיבור מקסימלית. EasyCall II  מוצמד לטלפון הנייד ולכן, תמיד מוכן כשהטלפון מצלצל ולעולם לא נשכח או נאבד.

ComPilot Air

מכשיר קטן ומעוצב, המשתמש בטכנולוגיית בלוטות’ כדי לחבר את מכשירי השמיעה באופן אלחוטי לטלפון הנייד או לכל מקור שמע בעל תכונת בלוטות’. ComPilot Air II  מוצמד לדש הבגד ללא לולאת צוואר, משדר את שיחת הטלפון ישירות לשני מכשירי השמיעה ומאפשר שמיעה דו צידית איכותית בעת צפייה בטלוויזיה או האזנה למוזיקה. בנוסף, יכול לשמש כשלט ומאפשר למשתמש שליטה על עוצמת המכשירים ושינוי תכניות.

תכונות נוספות אשר מוטמעות בפלטפורמת Belong והופיעו בפלטפורמות קודמות:

התמודדות עם טיניטוס

תכונה אשר מסייעת להתמודדות עם טיניטוס (צפצופים או רעשים טורדניים באוזניים). תכונה זו כוללת גם אפליקציה לSmartPhone. למעשה, המכשירים כוללים מחולל רעש שניתן להגדיר כרעש ורוד, כרעש לבן, או כרעש המיועד לליקוי השמיעה הספציפי. ניתן להחליט באילו תוכניות של המכשיר יופעל מחולל הרעש, וכן לשלוט בתדר ובעוצמה שלו. דרך ה-SmartPhone  ניתן לשלוט בתוכניות, ולהשתמש בצלילים/מוסיקה/הקלטות לפי בחירת המשתמש. תכונה זו קיימת כבר מרמת הבסיס ומעלה ובכל דגמי המכשירים.

UltraZoom

במרבית דגמי המכשירים בפלטפורמת Belong ישנם שני מיקרופונים, אשר מאפשרים כיווניות במשולב עם הנחתת רעש מרחבית. כיווניות הינה יכולתו של המכשיר לפתוח אלומת קליטה קדמית לעבר מקור הקול, ולהעדיף את הדיבור שמלפנים על פני הראש שמגיע מאחור ומהצדדים. מכשירי השמיעה פותחים כיווניות אוטומטית אשר מאפשרת הבנת דיבור טובה יותר על רקע רעש. רמת הכיווניות נקבעת על פי רמת המכשיר וכן על פי מאפייני הסביבה באותו רגע.

EasyAudio/EasyBluetooth

מעבר אוטומטי לתכנית המקבלת שידור ממערכות שמע ומטלפונים ניידים בעלי תכונת בלוטות’. מותנה בשימוש בממשק תקשורת אלחוטית (ComPilot II, EasyCall, ComPilot Air).

EchoBlock

מנגנון אוטומטי ייעודי להפחתת הדהוד בחדרים ובאולמות שבהם האקוסטיקה הבעייתית מקשה על הבנת הדיבור.

SoundRelax

מנגנון אוטומטי להנחתת רעשים חזקים ופתאומיים, כגון טריקת דלת, נפילת חפצים, שבירת כלים וכדומה. המכשיר מסוגל להנחית באופן מיידי ויעיל את אותם צלילים באמצעות הנחתת ההגברה באופן ממוקד, מבלי לפגוע בבהירות הדיבור ומבלי לגרום לעיוות בתפיסתם של צלילים אחרים.

WindBlock

מנגנון אשר מפחית באופן ממוקדם רעשי רוח. המנגנון מזהה ומתייג רעש של רוח, ומפחית באופן אוטומטי את ההגברה בערוצי התדר המתאימים. בשילוב עם מגן מיקרופונים, הוא מאפשר למשתמש להינות משהייה בחוץ ללא הפרעות מיותרות. כך ניתן להינות מפעילויות ספורטיביות באוויר הפתוח (כגון טיולים, ריצה ורכיבה על אופניים).

FlexControl

בנוסף לשליטה חכמה על עוצמת המכשיר, מאפשר גם שליטה חכמה של המשתמש במאפיינים נוספים, כגון הנחתת רעשים, כיווניות, ביטול צפצופים ועוד. כך, כאשר המשתמש לוחץ על כפתור במכשיר, המכשיר משנה את עצמו באופן שמותאם לסביבת המשתמש וכן להעדפותיו ולמאפייניו האישיים. קיים במכשירים שבהם יש וסת עוצמה או שלט רחוק.

FlexVolume

שליטה חכמה בעוצמה, על פי עקומת השמיעה של המשתמש ועל פי הסביבה בה הוא נמצא. במכשירי השמיעה בעלי וסת ווליום רגיל, כאשר המשתמש מגביר או מחליש את העוצמה, המכשיר מגביר או מחליש את כל טווח התדרים באופן זהה. מאפיין חדיש זה מאפשר התחשבות בצורת עקומת השמיעה ובסביבה האקוסטית. כך למשל- וסת העוצמה לא יגביר/יחליש את התדרים הנמוכים והתדרים הגבוהים באותה המידה בקרב משתמשים בעלי ירידות תלולות. בנוסף לכך, המכשירים לומדים את העדפות המשתמש ומשנים עם הזמן חלק מאפיוני המכשיר בהתאם לכך. מנגנון זה קיים במכשירים שבהם יש וסת עוצמה או שלט רחוק.

Real Ear Sound

חיקוי של מאפייני האפרכסת הטבעיים בשמיעה תקינה. מאפשר מיקום טוב יותר של מקור הצליל במרחב.

SoundRecover 2

שמיעת צלילים בתדר גבוה. מנגנון ייחודי שפותח בפונאק, אשר דוחס באופן לא לינארי את התדרים הגבוהים לאזור התדרים הנמוכים יותר, אותם ניתן להגביר ביתר קלות. יעיל ביותר עבור ירידות שמיעה תלולות, אשר בהן התדרים הנמוכים (הבאסים) טובים יותר באופן משמעותי מהתדרים הגבוהים. לעיתים קרובות, בשל מגבלות פיזיות ופיסיקליות, בירידות מסוג זה ההגברה הסטנדרטית בתדרים הגבוהים אינה יעילה מספיק. לעומתה, טכנולוגיית דחיסת התדרים מאפשרת הנגשה של אזור התדרים הגבוהים, ולכן גם שמיעה מיטבית של אותיות שורקות (כגון ש, ס, ז, צ ) וצלילים סביבתיים כגון ציוץ ציפורים. התוצאה הינה מובנות דיבור טובה יותר, בייחוד על רקע רעש. לראשונה- מנגנון אדפטיבי בהתאם לצרכים האישיים ולצלילים הנקלטים על ידי המכשירים.

WhistleBlock

המנגנון החדשני והטוב מסוגו בעולם מכשירי השמיעה. מסוגל לבטל צפצופים במכשיר (פידבק) מבלי לפגוע בעוצמת הקול או באיכות שמיעת מוסיקה. המכשיר לא רק משמיע צליל בהיפוך פאזה, אלא גם מבחין בין הצלילים אשר מופקים מהמכשיר לבין הצלילים החיצוניים שיש להגביר. מאפיין זה קיים בכל מכשירי Belong בכל רמות הטכנולוגיה.

NoiseBlock

מנגנון אוטומטי להנחתת רעשי רקע, אשר פועל במשולב עם מערכת הכיווניות. המנגנון מזהה את ההבדלים העדינים בין דיבור לרעש, ומאפשר הנחתת רעשים ונוחיות תוך שמירה על מובנות הדיבור. תכונה זו מופעלת באופן אוטומטי בשלוש עוצמות שונות: קלה, בינונית וחזקה. העוצמה שבה תופעל התכונה תקבע על פי כמות הרעש בסביבה בה נמצא המאזין.

תכנית Auto Acclimatization

מתאימה את כיווני המכשיר עם הזמן להסתגלות המשתמש באופן אוטומטי, על סמך כיוון מראש של קלינאי התקשורת.

הערה חשובה: תכונות שונות קיימות בדגמים מסוימים, ניתן לקרוא מידע נוסף בדף המכשיר.

רכישת מכשירי

שמיעה דרך הקופה

כיצד תקבלו את אישור הקופה להשתתפות ברכישת מכשירי השמיעה שלכם?

סניפים ומכונים

בפריסה ארצית

לשטיינר מכשירי שמיעה כ-27 סניפים ו-77 מכוני שמיעה מורשים בפריסה ארצית.

רכישת מוצרים

בחנות האונליין שלנו

סוללות למכשירי שמיעה, עזרים לשמיעה, פתרונות להקלה על טינטון, מוצרי ניקוי ועוד. 

לא מצאת את מה שחיפשת?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם

מוזמן/ת גם לקפוץ להתייעצות באחד הסניפים שלנו

רקע