אודות

 בול שטיינר 67 שנה

החברה הגדולה והותיקה בישראל בתחום שיקום השמיעה

שטיינר מכשירי שמיעה הינה החברה הגדולה והותיקה בתחום שיקום השמיעה בישראל. החברה נוסדה בשנת 1949 בחיפה על ידי הרמינה ופרניו שטיינר, ומנוהלת היום על ידי הדורות השני והשלישי של משפחת שטיינר ממש באותו הבניין ברח' עבאס 10, בו התחילה החברה את פעילותה. במשך כ-62 שנות פעילותה של החברה התאימה החברה מכשירי שמיעה ללמעלה מ-100,000 לקוחות לקויי שמיעה מרוצים, ממטולה עד אילת.


 

רשת מכוני השמיעה הגדולה בישראל

כיום החברה מנהלת את רשת מכוני השמיעה הגדולה בישראל, עם 22 מכונים בבעלות החברה ומעל ל-70 מכונים עצמאיים המנוהלים על ידי קלינאי תקשורת ומשווקים את מכשירי השמיעה המיובאים על ידי החברה. בחברה עובדים מעל ל-100 אנשי מקצוע: מהנדסים, קלינאי תקשורת, טכנאי אלקטרוניקה, אוטופלסטיקה ובקרת איכות ועוד.

הפתרונות המתקדמים בעולם לשיקום השמיעה

SONOVA ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה לשעבר) הינה יבואנית בלעדית בישראל של המותג המוביל בעולם בתחום מכשירי השמיעה – Phonak (שוויץ) ו- Advanced Bionics, יצרנית מערכות שתל השבלול המתקדמות בעולם.  בנוסף החברה מייצרת אוזניות, אטמים, וחדרי בדיקה אקוסטיים ומייבאת, משווקת ומתקינה מכשור אודיולוגי, מערכות FM, סוללות, אביזרי עזר לשמיעה, חומרים למעבדות שמיעה ומוצרים נוספים. לאחרונה השיקה החברה חטיבת טיפולי שפה ודיבור, ותחום פיתוח משחקים ועזרי הדרכה טיפוליים, וכוונתנו להוביל את תחום זה לרמת מקצועיות גבוהה כמו זו שהחברה מכתיבה בתחום שיקום השמיעה כבר למעלה מ-65 שנה.

מוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי

בחברת SONOVA ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה לשעבר) אנו דוגלים במדיניות של איכות ללא פשרות. החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי בתקן ISO 9001 והיא החברה היחידה בתחום שיקום השמיעה בישראל שהינה בעלת תו תקן לייצור רפואי ISO 13485.

מכשירים ועזרים כשרים לשימוש בשבת וחג

בנוסף מכשירי השמיעה ומערכות ה-FM המשווקים על ידינו מאושרים ככשרים לשימוש בשבת וחג על ידי מכון צומת.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה עם מכשירי השמיעה החדשים שלכם – ושתשמעו רק דברים טובים!

 

אריק שטיינר, מנכ"ל סונובה ישראל-שטיינר מכשירי שמיעה

תקנים