אודות

 בול שטיינר 67 שנה

החברה הגדולה והותיקה בישראל בתחום שיקום השמיעה

שטיינר מכשירי שמיעה הינה החברה הגדולה והותיקה בתחום שיקום השמיעה בישראל. החברה נוסדה בשנת 1949 בחיפה על ידי הורינו הרמינה ופרניו שטיינר, ומנוהלת היום על ידי הדורות השני והשלישי של המשפחה ממש באותו הבניין ברח' עבאס 10, בו התחלנו את פעילותינו לפני זמן רב כל כך. במשך כ-62 שנות פעילותה של החברה התאמנו מכשירי שמיעה ללמעלה מ-100,000 לקוחות לקויי שמיעה מרוצים, ממטולה עד אילת.


 

רשת מכוני השמיעה הגדולה בישראל

כיום אנו מנהלים את רשת מכוני השמיעה הגדולה בישראל, עם 22 מכונים בבעלות החברה ומעל ל-70 מכונים עצמאיים המנוהלים על ידי קלינאי תקשורת ומשווקים את מכשירי השמיעה המיובאים על ידינו. בחברה עובדים מעל ל-100 אנשי מקצוע: מהנדסים, קלינאי תקשורת, טכנאי אלקטרוניקה, אוטופלסטיקה ובקרת איכות ועוד.

הפתרונות המתקדמים בעולם לשיקום השמיעה

שטיינר הינה יבואנית בלעדית בישראל של החברה המובילה בעולם בתחום מכשירי השמיעה – פונאק (שוויץ) ו- Advanced Bionics, יצרנית מערכות שתל השבלול המתקדמות בעולם.  בנוסף החברה מייצרת אוזניות, אטמים, וחדרי בדיקה אקוסטיים ומייבאת, משווקת ומתקינה מכשור אודיולוגי, מערכות FM, סוללות, אביזרי עזר לשמיעה, חומרים למעבדות שמיעה ומוצרים נוספים. לאחרונה השקנו חטיבת טיפולי שפה ודיבור, ותחום פיתוח משחקים ועזרי הדרכה טיפוליים, וכוונתנו להוביל את תחום זה לרמת מקצועיות גבוהה כמו זו שאנו מכתיבים בתחום שיקום השמיעה כבר 65 שנה.

מוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי

בחברת שטיינר אנו דוגלים במדיניות של איכות ללא פשרות. החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי בתקן ISO 9001 והיא החברה היחידה בתחום שיקום השמיעה בישראל שהינה בעלת תו תקן לייצור רפואי ISO 13485.

מכשירים ועזרים כשרים לשימוש בשבת וחג

בנוסף מכשירי השמיעה ומערכות ה-FM המשווקים על ידינו מאושרים ככשרים לשימוש בשבת וחג על ידי מכון צומת.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה עם מכשירי השמיעה החדשים שלכם – ושתשמעו רק דברים טובים!

 

אריק שטיינר, מנכ"ל סונובה ישראל-שטיינר מכשירי שמיעה

תקנים